Úvod »E-SHOP SVÍCE»SVÍCE S ENERGIÍ»MAGICKÉ

E-SHOP SVÍCE / MAGICKÉ

Řadit podle 
Výrobce 

Svíce se symbolem STROM ŽIVOTA.Tato svíce Strom života je symbolem zrození, lidské vitality i nesmrtelnosti. Slouží k ochraně zdraví potomků a šťastnému zrození. Jeho duchovním principem je láska, z které je zplozen život a která je centrálním principem všeho bytí. Je symbolem ráje, hojnosti, dostatku a nesmrtelnosti.
Vaše cena 145,00 Kč (5,73 EUR)„Pentakl Šalamouna“Svíce označená tímto symbolem, který je často používán v Kabale přináší rovnováhu mysli, dobrou náladu a pohodu duše. Slouží k posílení víry ve vlastní schopnosti a možnosti. Dává vitální sílu a energii. Chrání před malomyslností a smutkem, přináší radost.Umožňuje pozitivní a optimistický pohled na každý den našeho života.
Vaše cena 145,00 Kč (5,73 EUR)Svíce KAPKA ROSYTato svíce s označením KAPKA ROSY se používá pro samočištění negativní energie. Intenzivně pročistí prostor od negativní energie a to i v případě, že není zapálená.Je vyrobená z palmového vosku a neuvolňuje při hoření žádné vedlejší látky, které by mohly působit nevhodně na Vaše zdraví. Tento použitý vosk vykazuje čisté hoření bez kouře. Přímo v krystalu vosku je zakódována
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)PENTAGRAM - silně chrání proti zlým kouzlům a černé magii.Pentagram Moc světla zvaný také Bílý pentagram - základní čistý znak ochrany. Štít, který odráží zlá přání a kletby a vrací je k jejich původci. Chrání během magických praktik. Pomocí něj lze síly zla svést na určité místo a tam je spoutat. Dovoluje vládnout nadpřirozenými silami.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)Magická svíce s “Univerzálním starohebrejským amuletem”“Univerzální starohebrejský amulet” obsahuje magické znaky pro deset nejdůležitějších orgánů těla, odpovědných za zdraví celého organizmu. Soustava vibrujícího kola otáčeného božskými ochrannými znaky, má zabránit invazi nemocí do těla a staré nemoci z těla vymýtit.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)„Magický Pentakl Šalamouna“Svíce takto označená energeticky působí na pozitivní ovlivnění kvality odpočinku. Svíce je určena pro umístění v ložnici, nebo poblíž lůžka. Její působení stahuje kosmickou energii Saturna, Marsu, Slunce, Venuše, Merkuru, Měsíce a Jupitera. Tato svíce regeneruje všechny druhy energie které ztrácíme a které jsou nutné pro správnou činnost organizmu. Svíce příznivě působí
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)„Pentakl Šalamouna “Svíce označená tímto symbolem, který je často používán v Kabale přináší rovnováhu mysli, dobrou náladu a pohodu duše. Slouží k posílení víry ve vlastní schopnosti a možnosti. Dává vitální sílu a energii. Chrání před malomyslností a smutkem, přináší radost.Umožňuje pozitivní a optimistický pohled na každý den našeho života.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)LAKSMI (bohyně světla)Laksmi, manželka boha Višnua, je jako hlavní hinduistická bohyně uctívána po celé Indii. Představuje štěstí, krásu, rozkvět a hojnost, je ztělesněním všech věcí, které jsou potřebné ke světskému i duchovnímu úspěchu. Nejčastěji je zobrazována jako krásná žena se zlatou pletí, která stojí nebo sedí na lotosovém květu. Laksmi se objevuje v mnoha podobách a mění je tak, jak je
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)„Egyptská Stella Matternicha “Svíce označená tímto symbolem vyzařuje energii která slouží pro ochranu rodiny, života, zdraví a majetku, bezpečí v místě bydliště, v každou denní i noční dobu. Tento symbol byl zavěšován v domácnostech starobylého Egypta a dával se osobám opouštějícím dům pro ochranu před přepadením na cestách, před napadením zvířaty a jinými nenadálými zlými událostmi. Stella
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)„Čínská mince štěstí – MONETA“Svíce takto označená přináší podle symbolu bohatství, úspěch a štěstí, na základě filosofie energetické rovnováhy YIN-YANG a zásad harmonie žití Feng-šuej  Svíce a její energie přináší rozmnožení majetku, výhry, štěstí v životě a vyrovnaný život bez konfliktů.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)„YIN – YANG“ Svíce takto označená energeticky působí a harmonizuje energie dvou protikladů vesmíru, přičemž jeden pól nemůže být bez druhého. Tato harmonizace energií je zvláště využívána podle principů Feng-šuej v našich domovech, kde správné rozložení energií působí pozitivně na dobré zdraví, pohodu, příjemný pocit, bohatství, úspěch a štěstí.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)Tato svíce obsahuje informaci na podporu práce technikou Matrix Energie, Kvantového léčení a podobných technik, které se zakládají na práci ve změnách v kvantovém poli a jsou zde ukotveny archetypy mistrů těchto technik žijících i nežijících.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)Magická svíce "Čínský symbol dlouhověkosti""Čínský symbol dlouhověkosti" spletité soubory linií mají povzbuzovat vitální síly a vnitřní energii, ovlivňující obratnost mysli a těla, dávající zdraví a uchovávají schopnosti během celého života nezávisle na věku. Tato svíce s tímto talismanem je považována za základ šťastného života až do vysokého stáří.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)Svíce se symbolem STROM ŽIVOTA.Tato svíce Strom života je symbolem zrození, lidské vitality i nesmrtelnosti. Slouží k ochraně zdraví potomků a šťastnému zrození. Jeho duchovním principem je láska, z které je zplozen život a která je centrálním principem všeho bytí. Je symbolem ráje, hojnosti, dostatku a nesmrtelnosti.
Vaše cena 89,00 Kč (3,52 EUR)„Magický Pentakl Šalamouna“Svíce takto označená energeticky působí na pozitivní ovlivnění kvality odpočinku. Svíce je určena pro umístění v ložnici, nebo poblíž lůžka. Její působení stahuje kosmickou energii Saturna, Marsu, Slunce, Venuše, Merkuru, Měsíce a Jupitera. Tato svíce regeneruje všechny druhy energie které ztrácíme a které jsou nutné pro správnou činnost organizmu. Svíce příznivě působí
Vaše cena 165,00 Kč (6,52 EUR)Vaše cena 165,00 Kč (6,52 EUR)„Pentakl Šalamouna “Svíce označená tímto symbolem, který je často používán v Kabale přináší rovnováhu mysli, dobrou náladu a pohodu duše. Slouží k posílení víry ve vlastní schopnosti a možnosti. Dává vitální sílu a energii. Chrání před malomyslností a smutkem, přináší radost.Umožňuje pozitivní a optimistický pohled na každý den našeho života.
Vaše cena 165,00 Kč (6,52 EUR)Magická svíce s “Univerzálním starohebrejským amuletem”“Univerzální starohebrejský amulet” obsahuje magické znaky pro deset nejdůležitějších orgánů těla, odpovědných za zdraví celého organizmu. Soustava vibrujícího kola otáčeného božskými ochrannými znaky, má zabránit invazi nemocí do těla a staré nemoci z těla vymýtit.
Vaše cena 165,00 Kč (6,52 EUR)Magická svíce "Čínský symbol dlouhověkosti""Čínský symbol dlouhověkosti" spletité soubory linií mají povzbuzovat vitální síly a vnitřní energii, ovlivňujícíobratnost mysli a těla, dávající zdraví a uchovávají schopnosti během celého života nezávisle na věku.Tato svíce s tímto talismanem je považována za základ šťastného života až do vysokého stáří.
Vaše cena 165,00 Kč (6,52 EUR)


M2Q4Mjc