Úvod »Kvantová Emocionální Technika

Kvantová Emocionální Technika

 

Terapie prostřednictvím KET.
Lze pracovat i po telefonu s hlasitým odposlechem.

CO TO JE Kvantová Emocionální Technika – KET
Kvantová Emocionální Technika – KET, vychází z práce se záměrem v kvantovém poli a zároveň se pracuje s psychoanalýzou, pomocí které klient otevírá traumata, nedořešené vztahy a situace, které klientovy způsobily negativní emoce, které ho v současném životě negativně ovlivňují. Tyto negativní emoce jsou zpravidla uloženy hluboko v nás na buněčné úrovni a přesto, že máme pocit, že se nás to dnes již prakticky netýká, tato uzavřená energie může mnohem později vytvářet psychosomatické potíže na fyzickém těle. Pokud se psychosomatické potíže již objevily, je možné pomocí této techniky velice rychle a účinně potíže odstranit a to jednou provždy.
Jednoduše pokud se projdete vzpomínkami ve svém životě a je zde něco nebo někdo, kdo Vám ublížil, nebo je zde cokoliv, nějaká situace, ze které máte negativní emoci jako je lítost, strach, zlost, frustrace, sebeobviňování a nebo nedostatek radosti a chuti ze života, máte zde ideální možnost vše velice rychle změnit. Tato změna vám současně díky zákonu přitažlivosti zajistí, že Vám podobných situací a osob, které si zpracujete, bude do života přicházet méně a méně. Také si zpravidla díky těmto prožitkům ze situací a vztahů, respektive vztahů spojených s negativní emocí, vytváříme nežádoucí programy, které náš život činí méně šťastným.
Výhodou pro tuto práci je absolvování některého ze seminářů Matrix Energie, nebo jiného podobného semináře, na kterém Vás lektor naučí dostat se do změněného stavu vědomí tzv. Eufeelingu, stavu nula atd. Z mé vlastní letité zkušenosti dochází u klientů díky práci s KET k velice výrazným změnám, výjimkou jsou osoby, kde již došlo k projevům vážnějších psychických onemocnění např. bipolární poruchy atd. a jsou do značné míry mimo realitu. Pokud se v těchto případech podaří dosáhnout změny, bývá tato změna někdy pouze dočasná. Základem úspěchu při práci s KET je, aby klient sám byl rozhodnut něco měnit, jelikož stupeň úspěchu leží především na klientovi, aby byl schopný spolupracovat a správně pojmenovat co mu vadí a co chce vlastně ze svého života v rámci nepříjemných zážitků a emocí odstranit.
Budeme vycházet z toho, že nemůžeme změnit ostatní, ale můžeme odstranit u nás vše, co nám vadí a při této naší změně následně může dojít i ke změně okolí a jeho „uzdravení“. Při práci je klient po celou dobu při plném vědomí a osoby a situace, které řeší, nezapomene, pouze jim přestane dávat emocionální důležitost, jako by se ho to již netýkalo. Nastává zde pocit klidu, neutrálnosti, přijetí bez jakéhokoliv obviňování. Na fyzické úrovni následně dochází k uzdravování, radosti a chuti do života.
Ze své mnohaleté zkušenosti mohu říci, že právě tato technika mi byla nápomocna v uzdravení převážné většiny mých klientů. Pokud vezmeme v úvahu, že převážná většina našich zdravotních potíží a nedostatek chuti a radosti do života, je způsobeno negativní emocí a programy, je logické, že tato technika díky své rychlosti a úspěšnosti je u mne a našich kolegů terapeutů na prvním místě.
Pokud se rozhodnete prostřednictvím této techniky vyřešit Vaše potíže, můžete se na nás obrátit a následně si dohodnout termín a čas Vaší návštěvy přímo u nás v Novém Bydžově.
V případě, že je Vaše cesta k nám z nějakého důvodu obtížná, lze se domluvit a pracovat na dálku prostřednictvím hlasitého telefonu.


Kontaktní telefon je: +420 603 435 839

Zde je má doporučená publikace:

EufeelingSystém Franka KinslowaMatrix Energetics kniha

Řadit podle 
Výrobce 

 

Vaše cena 1 000,00 Kč (39,52 EUR)


M2U5M